Rozbudowa zespołu

Elastyczne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki!

Nieważne, czy poszukujesz pojedynczych specjalistów, których brakuje w Twoim teamie, czy całego zespołu do długofalowego projektu – mamy idealnych ekspertów, którzy będą u nas pracować na Twój sukces!

Nie trać czasu i pieniędzy na długie i kosztowne poszukiwania. Oferujemy wieloletnie doświadczenie, wiedzę, a także sprawdzony i unikalany know-how oraz „szyte na miarę” rozwiązania. U nas znajdziesz specjalistów doskonale dopasowanych do potrzeb Twojego projektu.
Szybko i bez kosztów rekrutacji po Twojej stronie. Kiedy i jak potrzebujesz.

Realizacja projektów

Tworzenie oprogramowania nas kręci!

Niezależnie od tego, czy masz pomysł na start-up, czy przychodzisz z projektem korporacyjnym lub starszym systemem, który wymaga utrzymania, zbudujemy dla Ciebie zmotywowane i wydajne zespoły gotowe, by zrealizować Twój projekt.

Nieważne, na jakim etapie jesteś – mamy umiejętności i doświadczenie, by wesprzeć Cię na każdym z nich. Nasi specjaliści od UX oraz menedżerowie produktu czekają, by pomóc Ci już w fazie koncepcyjnej, a doświadczeni architekci systemów, deweloperzy oraz testerzy są gotowi, by zaprojektować i wdrożyć planowane przez Ciebie rozwiązania.

Branże

Financial Services

Jako firma zatrudniająca 180 specjalistów pracujących dla branży finansowej doskonale wiemy, że zgodność z regulacjami i dbałość o użyteczność rozwiązań to kluczowe elementy do osiągnięcia sukcesu przez naszych klientów.

Media & Travel

Z powodzeniem przeprowadziliśmy wiele projektów w dynamicznie rozwijającym się sektorze mediowym, a z zaprojektowanych przez nas rozwiązań VOD korzysta 40 mln użytkowników w Polsce.

IT

Branże, a nawet całe rynki, praktycznie codziennie zmieniają się i kreują nowe rozwiązania cyfrowe. Dlatego w pracy przy projektach skupiamy się przede wszystkim na wyborze i projektowaniu rozwiązań, które są gotowe sprostać wyzwaniom nowoczesności.

Jesteś gotowy rozpocząć swój następny projekt?
Skontaktuj się z nami!