Try and hire

Praca on-site u naszych klientów, długie i pozytywne doświadczenia we współpracy, w końcu sukcesy naszych pracowników – to elementy, które często powodują wspinanie się naszych specjalistów po kolejnych szczeblach w strukturze firmy klienta. Od developera, poprzez senior developera do team leadera? Czemu nie? Outsourcing specjalistów IT, będący naszą podstawową usługą, często ewoluuje w kierunku ściślejszej współpracy naszego specjalisty z klientem. To z kolei pozwala na budowanie zaufania, a także zachowanie ciągłości we wspólnie realizowanych projektach. Cenimy współpracę dążącą do osiągnięcia ciekawych efektów, zadowolenie klientów ze względu na oferowane przez nas zaangażowanie, a także chęć prowadzenia dalszej, owocnej współpracy. W związku z tym robimy wiele, aby ułatwić klientom podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej zatrudnienia naszego specjalisty, w tym m.in. proponujemy system try and hire.

Jak to działa?
Zatrudniony przez nas specjalista, pracujący w danym projekcie przez dłuższy czas (wynajem specjalistów IT), działający w biurze z pracownikami zespołu klienta, często staje się twarzą i głównym ogniwem realizowanych przedsięwzięć. W takich sytuacjach dążymy do tego, aby nasz specjalista mógł się dalej rozwijać, natomiast klient mógł w oparciu o taką osobę budować kolejne zespoły i zdobywać kolejne korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą. Współpraca tego typu przynosi wymierne profity dla obu stron. Ponadto jest to bardzo ciekawa forma rozwoju zawodowego naszego specjalisty w strukturach firmy klienta, a dla nas świadectwo, że dobrze dobieramy kadry do projektów i że doskonale wiemy, kto spełni wymogi naszych klientów.

Co jest charakterystyczne dla try and hire?
Usługa try and hire jest dostępna dla wybranych klientów. W tym przypadku nasi specjaliści często tworzą rdzeń zespołów IT. Po minimum półtorarocznym świadczeniu usług w formule leasingu pracowników IT nasz fachowiec przechodzi na pokład klienta, świadcząc kompleksowe usługi IT skierowane już wyłącznie w stronę konkretnej firmy i konkretnego klienta. Ze stosowanym przez nas systemem try and hire wiąże się wiele korzyści: klient ma więcej czasu na podjęcie decyzji, może pozostać z naszym specjalistą na elastycznej umowie, bez zbędnych formalności, a po wszystkim nabiera pewności, że wybrał właściwą osobę.