Try and hire

Praca on-site u naszych klientów, długie i pozytywne doświadczenia we współpracy, w końcu sukcesy naszych pracowników to elementy, które często powodują wspinanie się naszych specjalistów w strukturze klienta. Od developera, poprzez senior developera do team leadera? Czemu nie? Outsourcing specjalistów IT będąc podstawową naszą usługą często ewoluuje w kierunku ściślejszej współpracy naszego specjalisty z klientem.

Jak to działa?
Zatrudniony przez nas specjalista, pracujący w danym projekcie przez dłuższy czas (wynajem specjalistów IT), pracując w biurze z pracownikami zespołu klienta, często staje się twarzą i głównym ogniwem realizowanych przedsięwzięć. W takich sytuacjach, chcemy aby nasz specjalista mógł się dalej rozwijać a klient mógł w oparciu o taką osobę budować kolejne zespoły. W porozumieniu z klientem, w wybranych przypadkach, decydujemy się na odpłatne przejście na tzw. pokład klienta naszego specjalisty. Jest to bardzo fajna forma rozwoju zawodowego specjalisty u klienta, dla nas świadectwo, że dobrze dobieramy kadry do projektów.

Co jest charakterystyczne dla try and hire?
Usługa jest dostępna dla wybranych klientów, gdzie nasi specjaliści często tworzą core zespołów IT. Po minimum półtorarocznym świadczeniu usług w formule leasingu pracowników IT pracownik przechodzi na pokład klienta.