Team leasing

Outsourcing kadr IT realizujemy często poprzez wynajem całych zespołów specjalistów: teamu developerów, testerów czy kompletnych zespołów z team leaderem, project managerem, a nawet analitykiem na pokładzie. W ten sposób możemy realizować zlecenia kompleksowo, działając przy każdym aspekcie projektu. Klient zyskuje w ten sposób pewność, że wszelkie zlecone czynności zostaną wykonane sprawnie i bezbłędnie. Współpracujemy z doświadczonymi liderami, doskonale znającymi zespół pracujących z nim osób, zdający sobie sprawę z ich potencjału. To sprawia, że może przyczynić się do uzyskania jeszcze lepszego efektu prowadzonej z klientem kooperacji.

Jak to działa?
Otrzymujemy od klientów zapytania dotyczące udostępnienia zespołu, który może pod okiem klienta zrealizować projekt. Z reguły klient nie dysponuje takimi zasobami, aby móc odpowiedzieć na potrzeby biznesu pełnym składem developerów na pokładzie. W takiej sytuacji oferujemy doświadczone i zarazem stabilne zespoły IT, spełniające kryteria klienta i dające 100% pewności, że projekt pod okiem ich własnego project managera z pewnością zostanie domknięty, a ponadto przyniesie wymierne korzyści. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne, że zwalnia klienta z dodatkowego stresu związanego z nadzorowaniem podejmowanych działań oraz kompletowaniem składu na własną rękę. Obecność projekt managera czy team leadera sprawia, że udostępniany przez nas zespół potrafi przygotować nawet duży projekt sprawnie i bez zbędnych problemów czy opóźnień.

Co charakteryzuje team leasing?
Zazwyczaj nasze zespoły pracują w centrach rozwoju oprogramowania NBC. Są to zespoły zgrane, mające doświadczenia w wielu wspólnie zrealizowanych projektach. Klient nie musi rekrutować specjalistów czy uczyć ich współpracy, ponieważ otrzymuje od nas gotowe rozwiązanie – włącznie z zasobami ludzkimi i technologicznymi, a także nowoczesnymi narzędziami do codziennej komunikacji. Gwarantujemy przy tym rozliczenie się w przejrzystej formule time and material (stała cena za projekt ustalana jest z góry podczas negocjacji umowy).