Outsourcing specjalistów IT

W outsourcingu kadr IT specjalizujemy się od początków istnienia firmy, czyli od 2007 roku. Tzw. bodyleasing to podstawowa usługa NBC, która zapewnia naszym klientom utrzymanie ciągłości w realizowanych projektach, a także wsparcie wyspecjalizowanych konsultantów. Outsourcing specjalistów IT daje pewność szybkiego setupu lub uzupełnienia zespołu zajmującego się realizowaniem projektu informatycznego. Pozwala jeszcze lepiej organizować pracę poszczególnych działów oraz usprawnia procesy produkcji bądź świadczone przez przedsiębiorstwo usługi. Tym samym umożliwia uzyskanie znacznie większej przewidywalności rynkowej ułatwiającej podejmowanie korzystnych działań konkurencyjnych.

Jak to działa?
Współpracę rozpoczynamy od otrzymania od naszych klientów informacji o potrzebach dotyczących specjalistów: wymaganych technologiach, niezbędnym doświadczeniu i profilu działania. Rozumiejąc projekt, jego długość i atuty, szukamy osób spełniających kryteria, korzystając z pomocy naszego ponad 20-osobowego zespołu doświadczonych rekruterów. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie fachowcy. Nasz klient ma zatem pewność, że znajdziemy osobę idealnie pasującą do prowadzonego przedsięwzięcia. Następnie przeprowadzamy weryfikację miękką, sprawdzamy wymogi technicznie i wysyłamy naszego specjalistę na spotkanie z klientem. Po akceptacji i omówieniu szczegółów, nierzadko z tygodnia na tydzień, nasz specjalista obejmuje konkretną rolę w zespole, rozpoczynając działania niemal natychmiast.

Co jest charakterystyczne dla leasingu specjalistów IT?
Zazwyczaj nasi specjaliści pracują on-site, w biurze naszego klienta. Ponieważ współpracujemy z najlepszymi, nasi specjaliści po skończeniu projektu w większości przypadków zostają angażowani do nowych projektów u tego samego klienta, nie tylko budując swoją historię i doświadczenia w tej samej firmie, ale także zachowując ciągłość podejmowanych wcześniej kroków. Dzięki uzyskanej perspektywie nasz specjalista może doradzać klientowi w jeszcze efektywniejszy sposób. Wynajem specjalistów IT to również dostęp do najciekawszych i zarazem najambitniejszych projektów na rynku.

Chcesz rozwijać się w różnych technologiach i w różnych firmach? Po skończeniu projektu, jako specjalista NBC, bez zmiany pracodawcy trafiasz do inne równie ciekawe przedsięwzięcie i stale rozwijasz swoje zdolności, podejmując się nowych, jeszcze bardziej interesujących wyzwań.