Outsourcing specjalistów IT

W outsourcingu kadr IT specjalizujemy się od początków firmy czyli od 2008 roku. Tzw. bodyleasing to podstawowa usługa NBC, która zapewnia naszym klientom utrzymanie ciągłości w realizowanych projektach. Outsourcing specjalistów IT daje pewność szybkiego setupu lub uzupełnienia zespołu w realizowanym projekcie informatycznym.

Jak to działa?
Otrzymujemy od naszych klientów informacje o potrzebach dot. specjalistów: wymaganych technologiach, wymaganym doświadczeniu i profilu. Rozumiejąc projekt, jego długość i atuty, szukamy za pomocą naszego ponad 20 osobowego zespołu rekruterów, spełniających kryteria osób. Potem robimy weryfikację miękką, sprawdzamy technicznie i wysyłamy speca na spotkanie do klienta. Po akceptacji, często z tygodnia na tydzień nasz specjalista obejmuje konkretną rolę w zespole.

Co jest charakterystyczne dla leasingu specjalistów IT?
Zazwyczaj nasi specjaliści pracują on-site, w biurze naszego klienta. Ponieważ pracujemy z najlepszymi, nasi specjaliści po skończeniu projektu w większości przypadków zostają angażowani do nowych projektów u tego samego klienta, budując swoją historię i doświadczenia w jednej firmie. Wynajem specjalistów IT to też dostęp do najfajniejszych projektów na rynku. Chcesz rozwijać się w różnych technologiach, w różnych firmach? Po skończeniu projektu, będąc specjalistą NBC, bez zmiany pracodawcy trafiasz do innego równie ciekawego przedsięwzięcia.