O nas

Robimy projekty. Budujemy zespoły.
Tworzenie oprogramowania i ciągłe szukanie innowacyjnych rozwiązań to coś co nas nakręca i motywuje do działania.

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.

Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników.  Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.

Jesteśmy w całości samofinansującą się polską firmą, która wszystkie swoje działania opiera na konkretnych wartościach przyświecających nam od początku istnienia. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.

Wartości, w które wierzymy

Partnerstwo, efektywność, przejrzystość, innowacyjność i praca zespołowa – nasze wartości odzwierciedlają jakość świadczonych przez nas usług oraz nasze podejście do ludzi, z którymi pracujemy. Dążymy do stworzenia relacji, w której każda ze stron czuje się wygrana. Dlatego pragniemy pomóc Ci szybko osiągnąć założone cele tak, byś mógł spokojnie myśleć o realizacji kolejnych ambitnych planów.

Jesteś gotowy rozpocząć swój następny projekt?
Skontaktuj się z nami!