Katowicki Dogtrekking

1 min read

Korzystając z pięknej sobotniej aury zorganizowaliśmy we współpracy ze Stowarzyszeniem Opieki nad Zwierzętami „Nadzieja Na Dom” II edycję schroniskowego dogtrekkingu, czyli spaceru na orientację z psami ze schroniska 🙂

W wydarzeniu wzięło udział kilkunastu pracowników NBC wraz ze swoimi rodzinami i znajomymi. Zabawa polegała na pokonaniu 4km trasy i zaliczeniu wyznaczonych 6 punktów orientacyjnych poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące NBC. Na spacer zabraliśmy 11 psiaków z sosnowieckiego schroniska, które cały czas czekają na wspaniałe domy 🙂

Dogtrekking został poprzedzony zbiórką na rzecz stowarzyszenia i schroniska. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać środki na zakup mikroskopu, który będzie pomagał w diagnostyce schroniskowych podopiecznych.

Serdecznie zachęcamy do adopcji zwierzaków ze schroniska i wsparcia stowarzyszenia „Nadzieja Na Dom”! Można pomóc, wpłacając darowiznę na konto Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI „NADZIEJA NA DOM”
80 1020 2313 0000 3502 0381 9133
41-200 Sosnowiec ul. Stawowa 4
Tytuł wpłaty: „wpłata na cele statutowe stowarzyszenia”

Schronisko w Sosnowcu przyjmuje też dary rzeczowe: karmy dla psów i kotów, koce, zabawki dla psów i kotów, akcesoria dla psów, nakrętki.