Wszystkie Nasze historie

Czuję, że moje zainteresowania są szanowane, że mam pełne wsparcie w robieniu tego, co lubię, że moje hobby jest traktowane poważnie, jako istotna część mojego życia. Od początku ze strony NBC było podkreślane, że propagują work-life balance i póki co, a nie sądzę, żeby coś się miało zmienić, świetnie się z tego postulatu wywiązują. Organizacja pracy jest bardzo istotna, a tu wszystko działa wzorowo.

Artur Łasocha

Front-end Developer, Warszawa

Bardzo cenię sobie otwartość i przejrzystość w komunikacji, a NBC dokładnie to mi oferuje. Nie narzucają mi swojego zdania, tylko słuchają o moich potrzebach, pomagają mi czuć się na ścieżce swojej kariery komfortowo i swoim partnerskim podejściem sprawiają, że mam do nich pełne zaufanie.

Wiesław Lech

Java Developer, Katowice

NBC spełnia moje oczekiwania na każdym poziomie współpracy. Dzięki temu, że podczas rekrutacji zwrócili uwagę nie tylko na moje obecne umiejętności, ale też na moje oczekiwania finansowe i to, w jakich sektorach chcę się rozwijać, trafiłem do projektu, który pomaga mi zdobywać nową wiedzę i daje mnóstwo satysfakcji.

Stefan Skorupa

Security Delivery Specialist, Katowice

Wielkim plusem we współpracy z NBC jest to, że oferują różnego rodzaju szkolenia i benefity. Nie narzucają ich, tylko dają wybór tak, abym sam zdecydował, co jest mi przydatne. Wszystkie są więc dostosowane do moich potrzeb i upodobań.

Paweł Wesołowski

QA, Katowice