Co mamy

Jedno spotkanie, dużo możliwości

Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Bez obaw! Na naszym pierwszym spotkaniu chętnie posłuchamy, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą opcję.

Projekty dopasowane do Ciebie

Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

Pozytywne wibracje

Cenimy ludzi z pasją. Dlatego chętnie wspieramy ich, kiedy biegną w maratonie, pomagają innym albo organizują lekcje programowania dla dzieci. Masz inny pomysł? Opowiedz nam o tym!

Kultura dzielenia się wiedzą

Praca zespołowa jest podstawową wartością naszej firmy, ale chcemy też, abyś budował swoją markę. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych specjalistów do dzielenia się wiedzą na konferencjach, eventach itp.

Czego nie mamy

Ludzi wypalonych zawodowo

Zmęczony obecnym projektem? Ochronimy Cię przed tym! Zawsze możesz z nami porozmawiać – zrobimy wszystko, by znaleźć Ci coś nowego.

Szufladkowania

Dla nas nie jesteś tylko sumą swoich umiejętności w Excelu. Dlatego chcemy, byś aktywnie zastanawiał się nad przyszłym rozwojem osobistym i planujemy z Tobą własną ścieżkę.

Przepracowanych zombie

Wiemy, że życie nie kończy się na pracy. Dlatego obiecujemy, że zrobimy wszystko, byś uniknął nadgodzin.

Korporacyjnych polityk

Każdy z nas doświadczył lub choćby słyszał o bzdurnych ograniczeniach, które nie pozawalają zastosować zdroworozsądkowych rozwiązań. My wierzymy w zdrowy rozsądek:)

Obecnie szukamy


FullStack (.NET+Angular) Developer

zdalna

FullStack (.NET+Angular) Developer

zdalna

FullStack (.NET+Angular) Developer

zdalna

Poznaj nas bliżej

NBC Life


Promeet

Promeet

Od lat aktywnie budujemy społeczność praktyków i pasjonatów branży IT – ludzi, którym zależy na rozwoju zawodowym, nawiązywaniu nowych kontaktów i dzieleniu się własnym doświadczeniem z innymi.
ProMEETy  to cykliczne spotkania, organizowane w największych miastach Polski, które stanowią  doskonałą platformę wymiany informacji i doświadczeń na temat nowości technologicznych, dobrych praktyk, a także kwestii stricte technicznych związanych z  programowaniem czy testowaniem.
Założenia są dwa: ma być merytorycznie a także na luzie.

Integracje

Integracje

Tak!
Spędzamy wspólnie czas także PO PRACY.
Staramy się poznać naszych kolegów nie tylko z zawodowej strony. Każde spotkanie to szansa na zbudowanie trwałej więzi z ludźmi, z którymi spędzasz znaczną część dnia.
Wyjścia do kina, kręgle, wycieczki za miasto, konkursy, turnieje sumo, pokazy magików, wspólne bieganie – opcji jest naprawdę wiele!
Co więcej, każdy może zgłosić swój pomysł na wieczór a my wspólnie go zrealizujemy.

Gwarantujemy, z nami nigdy nie będziesz się nudził!

CSR

CSR

Dlaczego warto pomagać? Bo wierzymy, że dobro powraca!

Od początku naszej działalności staramy się wspierać rozmaite akcje charytatywne i inicjatywy społeczne.
Nie tylko pomagamy innym, ale także integrujemy wszystkich pracowników podczas każdego przedsięwzięcia.  Nic bowiem nie jednoczy bardziej niż działanie w słusznym celu!

Szlachetna Paczka, biegi charytatywne, wpieranie schronisk dla zwierząt czy nauka programowania dla najmłodszych to tylko niektóre z naszych inicjatyw, w które jesteśmy zaangażowani.

Jesteś gotowy rozpocząć swój następny projekt?
Skontaktuj się z nami!