Praca zdalna: 2-3 dni/5dni, po okresie wdrożenia jest możliwa praca nawet w 100% zdalna

Opis Stanowiska:

  • tworzenie planów testów, scenariuszy testowych, skryptów oraz danych testowych
  • testowanie oprogramowania zgodnie z planami testów oraz z wykorzystaniem oprogramowania do testów automatycznych
  • analiza problemów zidentyfikowanych podczas testów
  • raportowanie wyników testów
  • dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania
  • współpraca z analitykami, projektantami i programistami
  • doskonalenie procesów organizacji związanych z testowaniem

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych,
  • doświadczanie w tworzeniu i wykonywaniu testów automatycznych,
  • doświadczenie w samodzielnym tworzeniu dokumentacji testowej,
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
  • znajomość zagadnień związanych z metodami testowania oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z klientem oraz tworzenie dokumentacji (min.B2),
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, matematyka),
  • Certfikat ISTQB Test Analyst.

Oferujemy:

  • stawka w zależności od doświadczenia do 700 netto/dzień/FV,
  • MultiSport i Medicover,
  • dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
  • pakiet relokacyjny,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.