Zadania:

  • ocena i przegląd analizy wymagań oraz projektów technicznych z perspektywy testowej (testy statyczne),
  • projektowanie, wdrażanie i wykonywanie przypadków testowych za pomocą ręcznych i automatycznych metod testowania,
  • wkład w definiowanie ogólnego planu testów i podejścia do zespołu,
  • aktywna praca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości wdrożenia,
  • wykonywanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • gromadzenie i zarządzanie danymi testowymi,
  • opracowywanie i utrzymywanie środowisk testowych,
  • monitorowanie i dokumentowanie wyników testów,
  • raportowanie, debugowanie, weryfikacja defektów,
  • zlecanie odpowiednich działań dla wyników testów.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w branży mediowej lub reklamowej,
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz tworzenia przypadków testowych,
  • doświadczenie w badaniu zgodności implementacji ze standardami w organizacji,
  • umiejętności pisania scenariuszy testowych i skryptów,
  • przygotowywanie raportów z wyników testów,
  • tworzenie testów automatycznych,
  • doświadczenie w zakresie współpracy z analitykami, projektantami i programistami na każdym etapie realizacji projektu.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform e-learningowych,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetupach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne,
  • pakiet relokacyjny.