Długofalowy projekt z branży bankowej, dotyczy prac przy nowym systemie kredytowym.

Zadania:

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla nowego systemu kredytowego,
  • projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań,
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych,
  • dokumentacja wykonanych testów w narzędziu TL i Redmine,
  • analizowanie wykonanych testów i zgłaszanie usterek,
  • udział w testach użytkownika końcowego,
  • współpraca w 7-osobowym zespole testowym oraz z analitykami biznesowymi i programistami,
  • możliwość rozwoju w testowaniu automatycznym.

Oczekiwania:

  • minium 1 rok doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych,
  • dokładność i samodyscyplina,
  • umiejętności pracy w zespole projektowym,
  • znajomość narzędzi RedMine, TestLink, SoupUI oraz znajomość SQL i tematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle),
  • znajomośc języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w obszarze bankowości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy, między 8-9:30 16-17:30
  • Kartę Medicover,
  • Kartę MultiSport,
  • dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse).

O specyfice projektu, zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy. :)

Czekamy na Twoje CV!