Projket: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu aplikacji przeznaczonych na rynek edukacyjny (platforma edukacyjna)

Dostępność: ASAP

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów manualnych, automatycznych i wydajności
  • Tworzenie dokumentacji związanej z procesem testowym
  • Wspieranie, rozwój i optymalizacja wewnętrznych procesów QA
  • Współpraca z programistami i analitykami, praca w zespole Scrumowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obszarze automatyzacji testów back-end (Java)
  • Znajomości narzędzi: Selenium, Cucumber, JMeter
  • Praktycznej znajomość frameworków testowych i/lub mocking frameworks dla projektów opartych na Java, np. Spock Framework lub TestNG/JUnit
  • Znajomości: Java, REST, Git, Jenkins, BrowserStack
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (testerzy i developerzy z PL, biznes z zagranicy)
  • Szybkiej dostępności
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: RestAssured, Spring

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: do 850 zł netto/dzień/FV/w zależności od doświadczenia
  • Obecnie praca w 100% zdalna, docelowo praca w modelu hybrydowym z incydentalnymi przyjazdami do biura (Warszawa, ok. DW. Zachodniego)
  • Karta MultiSport – żeby zawsze być w formie
  • Opieka medyczna – żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich
  • Dostęp do platformy e-learningowej – żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz
    program poleceń
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach)
  • Imprezy integracyjne i charytatywne