O projekcie
Projekt dotyczy rozwoju systemu kredytowego (wersji webowej oraz mobilnej) w zakresie wdrożenia nowych funkcjonalności m.in. dedykowane dla MŚP (odnowienie kredytu, hipoteka, GDM).

Zadania

  • Przeprowadzanie testów systemów bankowych z wykorzystaniem Java, Selenium WebDriver, testNG
  • Pracę z dokumentacją testową, tworzenie test planów, scenariuszy i przypadków testowych
  • Poprawa i raportowanie błędów

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie w automatyzacji testów
  • Dobra znajomość Java, Selenium WebDriver (POM)
  • Znajomość SQL, relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami (np. Test Link)
  • Znajomość dobrych praktyk programowania i automatyzacji testów
  • Podstawowa znajomość: JavaScript (TypeScript), Cucumber
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy m.in.:

  • dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • imprezy integracyjne i charytatywne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover) i pakiet MultiSport.