Dołącz do nas

Zadania:

  • testowanie aplikacji bankowych,
  • tworzenie testów automatycznych do testów funkcjonalnych i regresyjnych,
  • praca z bazami danych Oracle,
  • wpływ na automatyzację kolejnych obszarów pracy,
  • współpraca w zespole SCRUM-owym.

Aplikuj, jeśli masz doświadczenie w:

  • testowaniu oprogramowania (w tym w tworzeniu automatycznych testów funkcjonalnych i regresyjnych),
  • używaniu Javy oraz wybranego frameworka (najlepiej Selenium),
  • korzystaniu z JIRA i monitorowaniu błędów.

Zależy nam:

  • abyś każdego dnia nabywał/a nowe umiejętności – zaproponujemy ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie – gwarantujemy opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
  • abyś miał/a możliwość dzielenia się swoja wiedzą – zapewniamy możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
  • abyś mógł/mogła wybrać benefity, na których Ci zależy (MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse).