Zadania:
  • Analiza polityk oraz regulacji w obszarze ryzyka i bezpieczeństwa IT,
  • analiza regulacji grupowych i ich interpretacja na warunki lokalne,
  • wyjaśnianie rozbieżności i ich uzgadnianie,
  • przygotowywanie zestawień i raportów,
  • tworzenie wymaganej dokumentacji wynikającej z kontroli bezpieczeństwa,
  • uczestnictwo w audytach kontroli (wewnętrznych i zewnętrznych),
  • współpraca z innymi zespołami w ramach obszaru ryzyka.
Wymagania:
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji,
  • komunikatywność,
  • elastyczność w działaniu,
  • łatwość nawiązywania relacji,
  • mile widziana znajomość dobrych praktyk z zakresu bezpieczeństwa IT oraz zarządzania ryzykiem IT,
  • komunikatywny język angielski, minimum na poziomie B2.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platformy e-learningowej,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.