Dołącz do nas

Zadania na powyższym stanowisku:

  • ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym,
  • tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów CI/CD/Continuous Deployment,
  • automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne,
  • zarządzanie konfiguracją,
  • automatyzacja monitoringu.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności programowania w językach skryptowym/PowerShell,
  • znajomość co najmniej jednego języka programowania C#/ Java,
  • znajomość podstaw administracji systemami Windows/ Linux,
  • chęć rozwoju w kierunku DevOps,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych w j.angielskim,
  • mile widziana znajomości narzędzi: Ansible, Docker, Jenkins, TeamCity, GitLab, JIRA.

Dołącz do nas, a skorzystasz z:

  • indywidualnej ścieżki rozwoju – dwustronny feedback,
  • platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.