Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku:

  • budowanie, modelowanie, rozwój oraz nadzór nad procesami Software Asset Management,
  • doradztwo w zakresie SAM, przeprowadzanie audytów i pomaganie w opracowywaniu i
    wdrażaniu praktyk SAM, w tym projektowanie i przekształcanie istniejących procesów,
  • przygotowywanie i wdrażanie procedur, polityki, programu mających na celu zapobieganie ryzykom w kontekście SAM,
  • przygotowywanie raportów dotyczących zgodności i realizacji zadań z zakresu zgodności SAM,
  • monitorowanie realizacji planów naprawczych dla SAM,
  • dzielenie się wiedzą z zakresu SAM,
  • wdrażanie ulepszenia procesu oraz rekomendowanie usprawnień w tematyce SAM.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole jeśli:

  • posiadasz 3-5 lat doświadczenia w zakresie Software Asset Management,
  • znasz narzędzia SAM, takie jak SNOW SOFTWARE, FLEXERA lub inne,
  • znasz umowy licencyjne na oprogramowanie głównie: Microsoft, IBM, Citrix i narzędzia
    deweloperskie,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • potrafisz planować zadania,
  • potrafisz współpracować oraz nawiązywywać pozytywne relacje z pozostałymi zespołami w
    organizacji.

Co możesz zyskać?

  • karta MultiSport – żeby zawsze być w formie;
  • opieka medyczna – żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich;
  • dostęp do platformy e-learningowej – żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz;
  • program poleceń;
  • program przygotowujący do wystąpień
    publicznych (na meetup’ach i konferencjach)
  • imprezy integracyjne i charytatywne.