Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie rozwiązań opartych o platformę SharePoint Online oraz O365;
  • Tworzenie i ulepszanie obecnych i przyszłych procesów biznesowych zgodnie z wymaganiami firmy;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu IT oraz Biznesem;
  • Programowanie w C#oraz praca w SPFx;
  • Stosowanie zasad bezpieczeństwa IT podczas opracowywania i wdrażania systemów;
  • Praca przy tworzeniu oprogramowania zgodnie z metodykami zwinnymi (Scrum, DSDM, FDD).

Oczekiwane umiejętności:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze SharePoint lub Office 365;
  • Doświadczenie z SharePoint Online (PowerApps, Flow, PnP) oraz SPFx;
  • Znajomość Microsoft Azure (Azure Functions, WebApps) oraz C#, PowerShell
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa IT oraz baz danych.
Mile widziana znajomość: TypeScript, React/Angular/Vue, PnPJS

Z naszej strony oferujemy:

  • Pracę zdalną w 90% (2-3 dni w miesiącu należy pojawić się w biurze klienta)
  • Kartę Medicover,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Udział w eventach firmowych,
  • Długofalową współpracę,
  • Dostęp do platformy e-learningowej (Treehouse).