Opis stanowiska:

  • praca przy platformie dotyczącej obiegu dokumentów wewnętrznych w firmie,
  • integrowanie jej z innymi systemami firmy,
  • współpraca z zespołem developerskim.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformie Microsoft SharePoint 2013 w modelu Client-Side,
  • umiejętność tworzenia przepływów pracy w narzędziu Microsoft SharePoint Designer 2013 w oparciu o REST API,
  • umiejętność modelowania wymagań biznesowych na funkcjonalności platformy SharePoint.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z platformą Microsoft SharePoint 2019,
  • znajomość PowerShell,
  • znajomość usług: Managed Metadata Service i Secure Store Service.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet relokacyjny,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • lekcje języka angielskiego,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.