Kluczowe zadania:

  • wsparcie zespołów stosujących Scrum,
  • promowanie zwinnych metodyk pracy,
  • prowadzenie warsztatów dotyczących zwinności,
  • aktywna współpraca z klientem z pionu publicznego.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjne w roli Scrum Mastera – najlepiej nie łączone z innymi rolami w zespole,
  • dogłębne rozumienie i umiejętności stosowania wartości, reguł i praktyk Agile,
  • praktyczna znajomość Scruma,
  • doświadczenie w pracy w zespołach stosujących metodyki zwinne,
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • umiejętność efektywnego organizowania swojej pracy,
  • znajomość narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (m. in. Jira, Confluence),
  • wiedza z zakresu certyfikatu Professional Scrum Master™ level I (PSM I),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),
  • wysoko rozwinięte kompetencje miękkie i komunikacyjne, które przełożą się na dobrą atmosferę i cele biznesowe.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dotyczących zwinności,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie Kanbanu,
  • Professional Scrum Master™ level II (PSM II).

Oferujemy:

  • zdalny proces rekrutacyjny (rozmowy, weryfikacja techniczna, podpisanie umowy),
  • praca zdalna do odwołania,
  • praca w biurze centrum Wrocławia,
  • możliwość rozwoju kompetencji technicznych (dostęp do takich platform jak Treehouse).