Dołącz do nas

Zadania:

  • wytwarzanie oprogramowania w C#,.NET oraz JS, React/Redux,
  • integracja silników Machine Learning z systemami dużych firm technologicznych,
  • praca w języku angielskim (100% zdalnie lub z jednego z biur NBC).

Wymagania:

  • co najmniej kilka lat doświadczenia w .NET (rozwiązania webowe),
  • znajomość HTML5, CSS, JavaScript (ES6 lub wyżej) oraz React lub Redux,
  • umiejętność tworzenia rozwiązań w architekturze mikroserwisowej,
  • REST API,
  • bazy danych SQL i NoSQL,
  • bardzo dobry angielski.

Zależy nam:

  • abyś każdego dnia nabywał nowe umiejętności – zaproponujemy ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie – gwarantujemy opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
  • abyś miał możliwość dzielenia się swoja wiedzą – zapewniamy możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
  • abyś mógł wybrać benefity, na których Ci zależy (MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse).

O specyfice projektów, a także zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy. :)

Czekamy na Twoje CV!