Poszukujemy C Embedded Developera, do projektu, dla wiodącego w Europie producenta pojazdów sprzątających, zatrudniającego przeszło 1000 pracowników. Siedziba główna firmy mieści się w Niemczech, oddziały i fabryki w innych krajach w tym w Polsce.

Zadania:

  • kompleksowa modyfikacja software’u odpowiadającego za funkcjonowanie pojazdów sprzątających różnego rodzaju,
  • udział w tworzeniu architektury oprogramowania dla pojazdów,
  • praca z Project Managerem nad low level specification,
  • rozwój aplikacji na platformę wbudowaną,
  • planowanie i wykonywanie testów oprogramowania,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej: mgr inż. elektroniki, telekomunikacji, informatyki, elektrotechniki,
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu, testowaniu systemów wbudowanych,
  • bardzo dobra znajomość programowania w języku C (znajomość CodeSys będzie dodatkowym atutem),
  • dobra znajomość zestawu programistycznego QT,
  • dobra znajomość systemu Linux,
  • dobra znajomość protokołów komunikacyjnych dla systemów wbudowanych (CAN, CANOpen, J1939,
  • TCP / IP, USB),
  • dobry angielski w mowie i piśmie,
  • komunikatywność.

Lokalizacja:
• praca z naszego biura, NBC. Sp z.o.o, ul. Grabiszyńska 251a, we Wrocławiu/ częściowo zdalna.

Oferujemy:
• Kartę Medicover,
• Kartę MultiSport, naukę języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse).

O specyfice projektu, zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy. :)
Czekamy na Twoje CV!