Zadania:

  • Zbieranie wymagań użytkowników we współpracy z Product Ownerem i Developerami,
  • Tworzenie planów testów i przypadków testowych,
  • Szacowanie czasochłonności wykonywania zadań testerskich,
  • Projektowanie, tworzenie i wykonywanie skryptów automatyzacji,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Przeprowadzanie testów regresji.

Wymagania:

  • Ponad 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku QA Engineer,
  • Znajomość metodologii i technik testowania,
  • Doświadczenie z testowaniem zarówno black box, jak i white box,
  • Znajomość narzędzi do testów automatycznych,
  • Znajomość HTML / CSS i JavaScript będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość środowiska programistycznego Microsoft .NET będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość metodologii Agile Development-Scrum.

Dołącz do nas, a skorzystasz z:

  • Indywidualnej ścieżki rozwoju – dwustronny feedback,
  • Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas – jeżeli potrzebujesz,
  • Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.