Lokalizacja: Bydgoszcz lub praca 100% zdalna
Forma zatrudnienia:
Full-time lub Part-time

Zadania:

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w programowaniu na platformie Apache Spark (Java i/lub Scala, Spark SQL),
  • doświadczenie w organizacji i wdrażaniu aplikacji (np. klaster Hadoop, Mesos lub Kubernetes),
  • praktyczna znajomość baz NoSQL (preferowana Cassandra),
  • wykształcenie wyższe techniczne.

Mile widziane:

  • znajomość innych baz NoSQL (np. HBase),
  • znajomość Apache Kafka (Kafka Connect, Kafka Streams).

Dołącz do nas, a skorzystasz z:

  • możliwości wyboru formy zatrudnienia: Full-time lub Part-time,
  • indywidualnej ścieżki rozwoju – dwustronny feedback,
  • platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Budżet: do 700 zł netto/dzień/FV