TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • rozwój produktów dla klientów z branży telemarketingu i obsługi klienta online,
  • tworzenie rozwiązań szytych na miarę,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu (praca w Scrum).

DOBRZE SIĘ U NAS ODNAJDZIESZ, JEŚLI:

  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developer,
  • potrafisz pracować z legacy code,
  • posiadasz podstawy z front-endu (np. jQuery, HTML/CSS),
  • swobodnie porozumiewasz się po angielsku (poziom co najmniej B2),
  • jesteś otwarty/-a na okazjonalne podróże do siedziby Klienta w Finlandii.

MILE WIDZIANE:

  • podstawowa znajomość Python lub/i Ruby on Rails.

ZOBACZ CO JESTEŚMY W STANIE CI ZAPEWNIĆ, JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ:

  • wrażenia sportowe dzięki karcie MultiSport,
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • możliwość rozwoju – sam/-a zdecydujesz jakie szkolenia czy kursy chcesz odbyć,
  • dostęp do platform e-learningowych (Treehouse),
  • możliwość zmiany projektów,
  • system poleceń,
  • pakiet relokacyjny, jeśli będziesz chciał/-a zawitać do Krakowa na dłużej,
  • urodzinowe bilety do kina i niezapomniane imprezy integracyjne :)

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUGO – DOŁĄCZ DO NBC :)