Zadania:

  • zarządzanie Zespołem Projektowym, w celu realizacji celów projektu, zgodnie z harmonogramem, budżetem, zakresem i jakością, oraz zgodnie ze standardami firmy,
  • współpraca projektowa z Klientem,
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentów projektowych,
  • przygotowanie cyklicznych raportów, zestawień, prezentacji statusowych,
  • rozliczenia czasu pracy, utylizacji budżetów projektów,
  • współpraca z projektantami, analitykami, testerami,
  • prowadzenie spotkań projektowych i statusowych,
  • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami i ścieżkami komunikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub związane z obszarem zarządzania projektami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym współprace z wykonawcami oraz dokumentacją projektową, która może być opracowana w języku angielskim,
  • doświadczenie w pracy przy użyciu metodyk Prince, Agile, ITIL,
  • minimum 7 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Projektu lub osoby zarządzającej zespołem projektowym (w tym 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru IT, telekomunikacji lub bezpieczeństwa informatycznego),
  • wiedza z zakresu wdrażania systemów informatycznych w firmach świadczących usługi IT, telekomunikacyjne lub pełniących rolę usługową w tym zakresie,
  • znajomość metodyk Prince, ITIL, Agile,
  • znajomość praktycznych zasad opracowywanie dokumentacji projektowej,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,
  • znajomość zagadnień finansowych pozwalających na właściwe zarządzanie budżetem projektu,
  • mile widziane Poświadczenia Bezpieczeństwa i referencje ze zrealizowanych projektów w obszarze telekomunikacyjnym.

Oferujemy:

  • kartę MultiSport i opiekę medyczną Medicover,
  • dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
  • pakiet relokacyjny,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.