• Java Developer w dziale wsparcia platformy SAP Hybris
  • Poziom: Junior/Regular
  • Branża: Automotive
  • Czas trwania projektu: 3 mc
  • Dostępność: ASAP
  • Praca w 100% zdalna, możliwość wdrożenia w WWA (3 dni)

!Wsparcie, utrzymanie, brak developmentu.

Zadania:

  • Udział w procesie analizy, projektowania, wdrażania i testowania nowych funkcjonalności dla SAP Hybris (automotive e-commerce platform)
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i funkcjonalnymi oraz architektami systemów
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami nad nowymi, najnowocześniejszymi produktami oraz rozwiązaniami
  • Nadzór nad aktualizacjami i wydaniami produktów oraz rozwiązań
  • Udział w procesach utrzymania produktów i rozwiązań (analiza zgłoszeń, projektowanie poprawek, uruchamianie testów)
  • Monitorowanie zachowania produktów i rozwiązań (dostępność i wydajność)

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia jako Java Developer
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowym autem będzie:

  • Znajomość: Spring, Hibernate, XML, REST/SOAP
  • Doświadczenie z Azure
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi: GIT, Jira, ELK, Kibana
  • Doświadczenie w procesach utrzymania i wsparcia (Release Management, ITIL itp)

Oferujemy:

  • Stawka: do 600 zł netto/dzień/ w zależności od doświadczenia możliwość negocjacji stawki + Premia uznaniowa równoważna z 1 mc wynagrodzeniem (płatne na koniec współpracy)
  • Praca zdalna w 100%
  • Karta MultiSport – żeby zawsze być w formie
  • Opieka medyczna – żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich
  • Dostęp do platformy e-learningowej – żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz
  • Program poleceń
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach)
  • Imprezy integracyjne i charytatywne