Główne obowiązki:

  • projektowanie i programowanie aplikacji webowych i mobilnych,
  • współudział w tworzeniu architektury aplikacji,
  • tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją,
  • projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość: Java J2EE, biblioteka standardowa JDK, Hibernate,
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania Spring Framework, w tym modułów: Core, MVC, Data, Web Flow, Security, Integration,
  • mile widziana znajomość tworzenia aplikacji mobilnych oraz znajomość technik tworzenia oprogramowania dedykowanego dla IBM WebSphere Application Server,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Dodatkowy atut:

  • znajomość SOA, TestNG + Jenkins, Maven, AOP (AspectJ), RedHat Linux

Oferujemy:

  • indywidualną ścieżkę rozwoju – dwustronny feedback,
  • dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • kartę MultiSport, żeby zawsze być w formie,
  • kartę Medicover, żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich.