Praca 100% zdalna

Branża: Ubezpieczenia

Obowiązki:

  • tworzenie architektury systemu pokrywającej się z wymaganiami klienta,
  • współpraca z analitykiem biznesowym w celu weryfikacji oczekiwań klienta,
  • definiowanie zadań i monitorowanie ich realizacji przez zespół techniczny, w tym developerów,
  • zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania wytwarzanego przez zespół,
  • mentoring teamu developerskiego.

Wymagania

  • 3 letnie doświadczenie z JAVA 8+, SpringBoot
  • doświadczenie w projektowaniu i developmencie rozwiązań opartych o mikrousługi,
  • doświadczenie z REST i SOAP,
  • doświadczenie pracy z rozwiązaniami chmurowymi,
  • doświadczenie praktyk DevOps,
  • doświadczenie z continuous integration, continuous deployment and testing z wykorzystaniem różnych narzędzi,
  • doświadczenie pracy w Scrum (innych zwinnych metodykach),
  • znajomość : GIT, Jenkins, Enterprise Architect, JIRA, Confluence,
  • komunikatywny język angielski.
  • mile widziane doświadcznie jako Tech Lead/Team Lead

Oferujemy:

  • karta MultiSport – żeby zawsze być w formie,
  • opieka medyczna – żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
  • dostęp do platformy e-learningowej – żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz
    program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.