Praca zdalna po pandemii: tak/ wymiar do ustalenia (do 90%). Obecnie możliwa w 100%, Ty decydujesz.

Zadania:

  • współtworzenie i programowanie warstwy backend
  • zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami – Code Review, TDD
  • dokumentowanie prac programistycznych
  • wsparcie innych członków zespołu

Wymagania:

  • min. 3- letnie doświadczenie w programowaniu Java (projekt oparty o Java 8 + rozszerzenia Rx)
  • znajomość zasad programowania reaktywnego
  • Spring (Boot), Hibernate, MySQL, JUnit, TestNG, Spock, Docker, RabbitMQ – stos wykorzystywany na projekcie
  • doświadczenie w programowaniu reaktywnym RxJava
  • doświadczenie z TDD
  • język angielski min. B2 (projekt międzynarodowy)

Mile widziane:

  • znajomość Vert.x
  • doświadczenie z AWS

Co oferujemy:

  • Jedna rozmowa, wiele możliwości

Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

  • Projekty dopasowane do Ciebie

Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

  • Możliwość zmiany projektu

Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

  • Elastyczność i rozwój

Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych, nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.