Praca dotyczy projektowania i wdrażania aplikacji dla klientów zagranicznych, instytucji i komisji unijnych oraz banków.

Zadania:

  • projektowanie, wdrażanie, testowanie aplikacji opartych na Javie,
  • projektowanie interfejsu aplikacji,
  • praca w międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Java SE, Java EE,
  • praktyczne doświadczenie z relacyjnymi bazami danych,
  • znajomość baz danych NOSQL będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie z niektórymi z następujących technologii i narzędzi: JEE, JPA, Hibernate, Spring Framework, Maven, Gradle,
  • dobre zrozumienie nowoczesnych frameworków JS, takich jak React, Angular, będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • dodatkową zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę z wybranej lokalizacji: Wrocław, Warszawa, Łódź, Opole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system szkolenia zawodowego,
  • Kartę Medicover,
  • Kartę MultiSport,
  • dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse.

O specyfice projektu, zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy. :)

Czekamy na Twoje CV!