Zadania:

  • tworzenie oprogramowania przy użyciu C# (WPF/Web API/EF), SQL, Angular 7,
  • realizacja modułu nowego, dużego systemu centralnego,
  • współpraca z Analitykami oraz Testerami oprogramowania.

Wymagania:

  • doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania (poszukujemy Developerów na poziomie Regular/Senior),
  • znajomość C#, WPF, LINQ, Entity Framework, Web API,
  • wiedza na temat obiektowości i wzorców obiektowych,
  • znajomość baz danych (SQL Server) oraz SQL (T-SQL) i relacyjnych modeli danych,
  • przynajmniej rok doświadczenia związanego z JavaScript/TypeScript oraz Angular 2+,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z zasobów i dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 450-900 zł/dzień netto przy współpracy B2B (do negocjacji w zależności od doświadczenia),
  • benefity do wyboru: prywatną opiekę medyczną (różne pakiety Medicover), kartę MultiSport, dostęp do platformy e-learningowej Treehouse,
  • ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • możliwość wystąpień w roli prelegenta na naszych eventach dedykowanych branży IT (+ pakiet szkoleń, które pomogą Ci się do nich dobrze przygotować).

O specyfice projektów, a także zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy. :)

Czekamy na Twoje CV!