Nasz klient to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu informacji biznesowej i zarządzania ryzykiem, w skali europejskiej i światowej. Autorska platforma klienta umożliwia identyfikację osób i firm oraz wszystkich powiązań miedzy nimi do oceny scoringowej i wykrywania prób wyłudzeń.

Zadania:

  • rozwój autorskiej platformy umożliwiającej: zarządzanie ryzykiem, identyfikację osób i firm oraz wszystkich powiązań miedzy nimi, służącej do oceny scoringowej i wykrywania prób wyłudzeń.
  • projektowania i implementacji modułów związanych z przetwarzaniem danych, operacji na dużych zbiorach danych, optymalizacji istniejących algorytmów.

Dołącz do nas, jeżeli masz doświadczenie z:

  • Java, Spring, Core, Spring Boot, Hibernate, REST,
  • JavaScript
  • MS SQL Server, H2, JDBC, Neo4j, Maven, SVN, Eclipse,
  • Jenkins, Sonar, FingBugs, JIRA, Kibana.
  • Mile widziane narzędzia do testowania: Selenium, jMeter, jUnit, TestNG, Mockito, PowerMock.

Oferujemy:

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju – dwustronny feedback,
  • platformę e-learningową, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Kartę MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Kartę Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.