Projekt dotyczy: rozwoju systemów i kluczowych funkcjonalności dla bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i zarządzania finansami. Wdrażane zmiany mają na celu usprawnić zawieranie transakcji na rynkach finansowych.

Zadania:

  • rozwój nowych komponentów do kalkulacji i dystrybucji cen w transakcjach finansowych,
  • tworzenie usług REST-owych, wystawiających API dla aplikacji front-endowych i interfejsów,
  • implementacja ekranów w Angularze na podstawie makiet,
  • pisanie testów automatycznych na poziomie API,
  • wsparcie protokołów CI/CD oraz udział w testach i analizach developerskich w obrębie rozwoju funkcjonalności.
  • dbanie o bardzo dobrą jakość kodu.

Oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu z użyciem .Net oraz Angular,
  • bardzo dobra znajomość .Net Core, C#,
  • bardzo dobra znajomość Angular, JS,
  • znajomość bazy danych Oracle, PL-SQL przynajmniej na poziomie podstawowym,
  • znajomość protokołów CI/CD,
  • umiejętność przetestowania nowych funkcjonalności.

Co możesz zyskać?

  • pracę w 100% zdalną, po pandemii w modelu hybrydowym,
  • kartę MultiSport,
  • opiekę medyczną – LuxMed,
  • dostęp do platformy e-learningowej (Treehouse),
  • program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Zapraszam do aplikowania!