Zadania:

  • rozwój platformy front-endowej z użyciem frameworka Aurelia (znajomość Aurelii nie jest wymagana),
  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu,
  • współpraca w zespole scrumowym.

Wymagania:

  • znajomość Angular 2+ i/LUB frameworka Aurelia,
  • doświadczenie związane z językiem Java,
  • wiedza na temat komunikacji API (WebService m. in. XSD, WSDL, SOAP, RESTful),
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
  • nie wymagane, lecz mile widziane: znajomość Openshift, Docker, CI/CD.

Zależy nam:

  • abyś każdego dnia nabywał nowe umiejętności – zaproponujemy ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie – gwarantujemy opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
  • abyś miał możliwość dzielenia się swoja wiedzą – zapewniamy możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
  • abyś mógł wybrać benefity, na których Ci zależy (MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse).
O specyfice projektów, a także zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy. :)

Czekamy na Twoje CV!