Dołącz do nas

Zadania

  • rozwój oraz utrzymanie strony front-endowej projektu,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu,
  • ścisła współpraca z programistami i PO,
  • integracja między aplikacjami,
  • współpraca z zespołem scrumowym,
  • praca w środowisku CI/CD.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap,
  • umiejętność wykorzystania wzorców projektowych oraz dobrych praktyk OOP,
  • doświadczenie w pracy z Angular2+,
  • znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów,
  • znajomość technik RWD, UI/UX,
  • język angielski na poziomie min. B2.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku Team Leadera,
  • znajomość C++, C#,
  • znajomość Material Design, DVB.

Będziesz mógł skorzystać z:

  • indywidualnej ścieżki rozwoju – dwustronny feedback,
  • platformy e-learningowej, żeby być na czasie z nowinkami IT
  • bonusu relokacyjnego, jeśli potrzebujesz,
  • pakietu Multisport, żebyś zawsze był w formie
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.