Projekt: Prace nad aplikacjami bankowymi związanymi z obszarem kredytowym. Rozwój o nowe funkcjonalności w systemie pracy zdalnej. Zespół jest cześcią działu rozwojowego, gdzie funkcjonuje w pełni automatyczny code review, zarządzanie językami, mockami, testy serwisów, srodowiska integracyjne.

Aktualnie praca 100% zdalnie, po ustaniu pandemii przewidziana praca hybrydowa – 2-3dni w biurze w Warszawie.

Zadania:

• Tworzenie aplikacji webowych w ramach projektów z obszaru bankowości elektronicznej i funduszy inwestycyjnych
• Współpraca w zespole, oraz z innymi działami firmy (przekładanie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej)
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania

Oczekiwania:
• Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w projektach komercyjnych
• Doświadczenie w pracy z: Angular 7/8, TypeScript, HTML5, CSS3, LESS/SASS
• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z: Responsive Web Design , UX, Usability, RIA
• Umiejętność komunikacji w zespole

  • Wynagrodzenie do 1050/dzień/B2B
  • Proces rekrutacji – 100% zdalnie;
  • Karta MultiSport – żeby zawsze być w formie;
  • Opieka medyczna – żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich;
  • Dostęp do platformy e-learningowej – żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz;
  • Program poleceń;
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach)
  • Imprezy integracyjne i charytatywne.