Sprawdź czy to Ciebie szukamy!

Projekt dotyczy stworzenia od podstaw systemu do procesowania kredytowego dla klienta biznesowego. Komponenty/aplikacje są budowane na technologiach opensource, Warstwa prezentacji: Angular 6+, Bootstrap, NGiNX. Warstwa transportowa: REST, Kafka, RabbitMQ.

Do Twoich zadań należeć będzie:

• tworzenie komponentów/aplikacji (warstwy prezentacji) w stosie: Angular 6+, Bootstrap, NGiNX, REST, Kafka, RabbitMQ.

• tworzenie oprogramowania zgodnie z obowiązującymi standardami i dobrymi praktykami

• współpraca w zespole Scrum

• przygotowywanie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

• min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w projektach komercyjnych,
• doświadczenie w pracy z: Javascript, Angular 2+, TypeScript, HTML5, CSS3, Bootstrap

• umiejętność komunikacji w zespole

Mile widziane: doświadczenie w automatyzacji, budowaniu i uruchamianiu aplikacji na środowisku CI/CD oraz doświadczenie w projektach z bankowością

CO OFERUJEMY?

Wynagrodzenie:

Stawka: 720-960 zł netto/dzień/B2B/ w zależności od doświadczenia

Jedna rozmowa, wiele możliwości
Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

Projekty dopasowane do Ciebie
Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

Możliwość zmiany projektu
Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

Elastyczność i rozwój
Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.

Benefity
Karta MultiSport – żebyś zawsze był w formie, opieka medyczna – żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dostęp do platformy e-learningowej, żebyś być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), bonus relokacyjny – jeśli potrzebujesz, a także program poleceń.