Do zespołu pracującego nad innowacyjnymi aplikacjami z branży wydawnictw edukacyjnych poszukujemy programisty Front-end do realizacji obecnych i przyszłych projektów związanych z tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych.

Zadania:

  • Projektowanie warstwy prezentacji (front-end) aplikacji internetowych
  • Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika
  • Przygotowywanie zoptymalizowanego kodu na potrzeby średnich i dużych webowych systemów informatycznych
  • Ścisła współpraca z programistami warstwy aplikacji
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu
  • Dokumentowanie wytworzonego kodu i testowanie go

Wymagane umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5 oraz CSS3
  • Znajomość frameworka Angular2+ i/lub vue.js
  • Doświadczenie z Responsive Web Design lub stronami mobilnymi
  • Znajomość oprogramowania Adobe umożliwiająca pracę z grafiką
  • Znajomość angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z UX/UI
  • Zainteresowanie tematem technologii webowych
  • Znajomość Bootstrap, Foudation itp.

Dołącz do nas, a skorzystasz z:

  • Indywidualnej ścieżki rozwoju – dwustronny feedback
  • Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas – jeżeli potrzebujesz
  • Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich