Zadania:

  • Utrzymanie zautomatyzowanych systemów kompilacji, wdrażania i testowania
  • Automatyzacja procesu testowania i wydawania oprogramowania
  • Administrowanie środowiskami Microsoft Azure i Azure DevOps
  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi na całym świecie

Wymagania:

  • Doświadczenie w automatycznym budowaniu i wdrażaniu (Azure DevOps, Octopus Deploy)
  • Doświadczenie z Microsoft Azure (App Services, Web Apps, SQL databases, Insights, etc.)
  • Wiedza na temat koncepcji bezpieczeństwa aplikacji internetowych
  • Umiejętności zarządzania danymi (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość narzędzi automatyzacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Dołącz do nas, a skorzystasz z:

  • Indywidualnej ścieżki rozwoju – dwustronny feedback,
  • Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas – jeżeli potrzebujesz,
  • Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.