Dołącz do nas

Opis stanowiska:

  • udział w projekcie mającym na celu budowę rozwiązań opartych na Google Cloud,
  • wsparcie zespołu developerów i testerów w projektowaniu aplikacji,
  • dbanie i rozwój o środowisko CI/CD,
  • opracowywanie i dostosowywanie narzędzi do automatyzacji procesów,
  • aktywny udział w życiu zespołu oraz rozwiązywanie problemów,
  • rozwój infrastruktury oraz zwiększenie nacisku na bezpieczeństwo usług.

Wymagania:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość metodologii: Agile, Scrum, Kanban, XP,
  • doświadczenie lub wiedza o rozwiązaniach chmurowych np. Google, AWS,
  • doświadczenie w administracji systemem Linux/Unix,
  • podstawowa znajomość: Bash, Perl lub Python,
  • znajomość narzędzi do zarządzania np. Ansible,
  • znajomość narządzi t.j. : Jenkins, Docker,Kubernetes, Kafka, Consul,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • pakiet relokacyjny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Medicover,
  • kartę Multisport,
  • lekcje języka angielskiego,
  • dostęp do platform szkoleniowych,
  • różnorodne projekty,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne