Opis stanowiska:

  • tworzenie standardów monitoringu,
  • zapewnienie wysokiej wydajności narzędzi w obszarze monitoringu,
  • rozwój systemów do monitorowania aplikacji klienta,
  • automatyzacja instalacji, konfiguracji i czynności utrzymania narzędzi do monitoringu aplikacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w monitorowaniu dużych aplikacji,
  • znajomość Splunk lub ELK stack,
  • umiejętność pisania skryptów automatyzujących czynności monitoringu,
  • podstawowa znajomość jednego z obiektowych języków programowania,
  • propagowanie dobrych praktyk,
  • doświadczenie w pracy w zespole zwinnym oraz Continuous Improvement mindset.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet relokacyjny,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • lekcje języka angielskiego,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.