CODZIENNE ZADANIA BĘDĄ ZWIĄZANE Z:

  • tworzeniem architektury,
  • szacowaniem kosztów infrastruktury,
  • szacowaniem kosztów licencjonowania oprogramowania,
  • administrowaniem systemami operacyjnymi.

Architekt techniczny będzie dedykowany do kilku rozpoczynających się projektów bankowych.

IDEALNIE PASUJESZ NA TO STANOWISKO, JEŚLI ZNASZ:

  • różne typy serwerów (blade, rack, x86, POWER, SPARC, aplikacyjne) i potrafisz skonfigurować serwery dla konkretnych wymagań niefunkcjonalnych,
  • macierze dyskowe (NAS, FibreChannel, SCSI, SSD, hybrydowe),
  • konfigurację RAID (0,1,5,10),
  • sieci LAN i topologię sieci,
  • narzędzia wirtualizacyjne,
  • budowę środowisk wysokodostępnych,
  • narzędza do wykonywania kopii zapasowych,
  • kontenery i orkiestratory (min. Docker, Kubernetes i OpenShift),
  • relacyjne i nierelacyjne bazy danych,
  • co najmniej jedną z chmur publicznych (np. GCP, Azure lub IBM).

A TAKŻE:

  • posiadasz min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym),
  • potrafisz pisać skrypty SHELL (sh, ksh, bash) lub PowerShell,
  • nie są Ci obce: szacowanie kosztów i administracja systemami operacyjnymi.

DOŁĄCZ DO NAS, A ZAPEWNIMY CI:

  • kartę MultiSport,
  • opiekę medyczną,
  • dostęp do platformy e-learningowej (Treehouse),
  • możliwość szkoleń, kursów i konferencji
  • opcję zmiany projektu,
  • system poleceń,
  • możliwość wystąpień publicznych (na meetupach i konferencjach),
  • pakiet relokacyjny,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.