Dołącz do nas

Zadania:

  • projektowanie architektury systemów,
  • implementację oraz rozwój procesów biznesowych,
  • zarządzanie kodem aplikacji oraz jego jakością,
  • wsparcie przy rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • odbiór i ocenę produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
  • współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych.

Oczekujemy:

  • min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT,
  • znajomości notacji BPMN,
  • praktycznej znajomości systemów klasy BPM i ECM,
  • biegłej znajomości JEE, SQL, UML, wzorców projektowych i metodyk inżynierii oprogramowania,
  • orientacji/znajomości w obszarze Agile oraz Waterfall,
  • wysokiej komunikatywności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
  • doświadczenia w pracy w środowisku UNIX (mile widziany AIX), Windows Server,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • mile widziane doświadczenie wykorzystujące znajomość platformy Camunda lub podobnej.

Warto do nas dołączyć, ponieważ masz możliwość:

  • obrania indywidualnej ścieżki rozwoju- dwustronny feedback,
  • dostępu do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • otrzymania pakietu MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • ubezpieczenia siebie oraz swoich bliskich korzystając z karty Medicover.