PROJEKT: Udział w projektach rozwoju bankowych systemów transakcyjnych platform transakcyjnych/rozliczeniowych, systemu obsługi rozliczeń gotówkowych oraz CRM

ZADANIA:

  • współpraca z zespołami projektowymi składającymi się z kierowników projektów, architektów, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności w bankowych systemach transakcyjnych,
  • tworzenie dokumentacji obejmującej specyfikację wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych,
  • modelowanie i analiza: procesów, wymagań, danych,
  • analiza zgodności oprogramowania względem dokumentacji projektowej.

WYMAGANIA:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Analityka systemów informatycznych,
  • doświadczenie we wdrażaniu/rozwoju systemów bankowości elektronicznej,
  • znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania: wymagań, procesów, danych,
  • dobra znajomość notacji BPMN i UML (praca z wykorzystaniem Enterprise Architect Sparx Systems),
  • dobra znajomość języka SQL i zagadnień integracyjnych (w szczególności REST, JSON, SOAP, XML, XSD),
  • znajomość zasad realizacji projektów: Agile/Scrum i wykorzystania narzędzi typu Jira/Confluence,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu/rozwoju systemów zarządzania obrotem gotówkowym.

OFERUJEMY:

  • stawka w zależności od doświadczenia do 900 zł netto/dzień/FV,
  • MultiSport i Medicover,
  • dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
  • pakiet relokacyjny,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.