Dołącz do nas

Zadania:

  • Opracowywanie i analiza wymagań dla rozwiązań informatycznych,
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych,
  • Prezentacja przygotowanych rozwiązań klientowi,
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacji,
  • Weryfikacja merytorycznej poprawności zrealizowanych zmian w aplikacji,
  • Udział w tworzeniu scenariuszy testowych oprogramowania i ich weryfikacji oraz przeprowadzanie testów,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu wytwórczego.

Wymagania:

  • Znajomość zasad analizy biznesowej i systemowej,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Efektywne poszukiwanie informacji,
  • Analityczne podejścia do problemów i zagadnień,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość notacji UML, a zwłaszcza przypadków użycia,
  • Znajomość Enterprise Architect lub innych narzędzi CASE
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pakiet relokacyjny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Medicover,
  • kartę Multisport,
  • lekcje języka angielskiego,
  • dostęp do platform szkoleniowych,
  • różnorodne projekty,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne