img

ProMEET#15

27 marca 2018, 16:00 (wtorek)

Cafe Pauza In Garden
ul. Rajska 12
31-124 Kraków

 


pointer pokaż na mapie

Opis wydarzenia

ProMEET - cykl spotkań dla miłośników branży IT, organizowane przez firmę NBC w największych miastach Polski, podczas których wystąpienia merytoryczne łączą się z luźną atmosferą networkingu. 
Formuła spotkania stanowi idealną platformę do wymiany wiedzy na temat nowości technologicznych.

Podczas tego wydarzenia Adam Michna zaprezentuje wam możliwości narzędzia SF flex natomiast Sławek Jachowicz zabierze nas w podróż do alternatywnej rzeczywistości w której centrum systemu są zdarzenia, podczas prelekcji o EventSourcingu i Command Query Responsibility Segregation.

Zapraszamy :)

Agenda

26 marca
18:00 - 18:10
Rejestracja uczestników i odbiór upominków,
18:10 - 18:15
Powitanie gości,
18:15 - 19:00
ADAM MICHNA - Flex w akcji - prezentacja możliwości,
19:00 - 19:15
Przerwa,
19:15 - 20:00
SŁAWOMIR JACHOWICZ - EventSourcing i CQRS - wprowadzenie, którego brakowało,
20:00 - 22:00
Beer & networking time;)

Prelegenci

ADAM MICHNA

Notka biograficzna:

Programista PHP z powołania i zamiłowania. Chce odkryć wszystkie dotychczas niezgłębione tajemnice. Nie tylko nie widzi żadnych ograniczeń w technologii, ale również w otaczającym świecie. Kocha podróże, góry wyzwania i nowe doświadczenia. W wolnym czasie podróżuje autostopem i zwiedza świat. Dla niego, nie ma rzeczy niemożliwych.

Temat wystąpienia:

Flex w akcji - prezentacja możliwości. 

Opis:

Budując aplikacje zawsze zaczyna się od małego fragmentu gdzie bez wielu zależności zmierzamy w stronę wielkiego monolitu. 
Fabien Potencier, twórca Symfony wyszedł z założenia, że framework nie powinien stać nam na drodze. 
Ja w prezentacji przedstawię możliwości narzędzia SF flex, które pojawiło się wraz z nową wersją Symfony. 


SŁAWOMIR JACHOWICZ

Notka biograficzna:

Z programowaniem związany od 7 lat. Na codzień pracuję jako Lead Java Developer / Architekt w firmie Ailleron. Współzałożyciel Bielsko-Biała JUG. Mentor w szkole programowania. Doświadczenie nabywałem w kraju jak i za granicą przy projektach zarówno małych jak i bardzo dużych. Pasjonat Microservices, BigData, EventSourcing, CQRS, DDD. Codziennie kieruję się zasadą "Programming is an art". Zwolennik "Open-Source" zarówno jeśli chodzi o oprogramowanie jak i wiedzę. Ostatnimi czasy mocno ukierunkowany na wystąpienia publiczne jak również prowadzenie szkoleń. Po godzinach miłośnik narciarstwa ekstremalnego.

Temat wystąpienia:

EventSourcing i CQRS - wprowadzenie, którego brakowało.

Opis:

Na horyzoncie pojawia się długo wyczekiwany nowy projekt, nadchodzi czas zaprojektowania komponentów naszego systemu, doboru odpowiednich wzorców projektowych jak i technologii. Już wtedy, z automatu, jak zaprogramowani, wybieramy typowy wielowarstwowy CRUD'owy charakter naszego systemu. Brzmi znajomo ? Daj się zabrać w podróż do alternatywnej rzeczywistości w której centrum systemu są zdarzenia. Podczas prelekcji zobaczycie czym jest EventSourcing i Command Query Responsibility Segregation czyli rozwiązania, które jak bumerang powracają z przeszłości. Całość przedstawiona zostanie na przykładzie z życia wziętym przy wykorzystaniu Axon Framework. Jeśli nie znasz lub słyszałeś ale wciąż nie do końca "czujesz" czym jest EventSourcing i Command Query Responsibility Segregation, wówczas ta prelekcja jest dla Ciebie :)


Fotostory

Miejsce wydarzenia

Informacje dodatkowe

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Poczęstunek, zimne piwo i upominki dla zarejestrowanych uczestników gwarantowane!

logo

ZAPISZ SIĘ na wydarzenie!

*Niezbędne do udziału w warsztatach.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DO CELÓW MARKETINGOWYCH i REKRUTACYJNYCH

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńska 251A.
2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych mogę kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pomocą adresu e-mail: iod@nbc.com.pl.
3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody [zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO] lub na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora [zgodnie z art. 6 ust.1 lit. f) RODO] do celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.
4. Moje dane osobowe będę przechowywane:
a) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby organizacji, udziału i dokumentacja cyklu eventów ProMEET – przez okres organizacji cyklu eventów,
b) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby informowania o innych eventach i inicjatywach – do czasu wycofania zgody,
c) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres 3 lat
d) w przypadku przetwarzania na potrzeby prawnie uzasadnionego interesu Administratora - przez okres 3 lat.
5. Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
6. Posiadam prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wycofanie zgody mogę zgłaszać na maila: iod@nbc.com.pl.
7. Odbiorcami moich danych osobowych mogą być:
a) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby organizacji i udziału w cyklu eventów ProMEET oraz na potrzeby informowania o innych eventach i inicjatywach - podmioty odpowiedzialne za wspieranie Administratora przy organizacji eventów (w tym ProMEET) i pozostałych inicjatyw, z którymi Administrator współpracuje na podstawie zawartych umów (są to w szczególności: Dostawcy Usług, Partnerzy, Współpracownicy).
b) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych - Klienci Administratora, którzy uczestniczą w procesach rekrutacji (o fakcie przekazania moich danych osobowych do Klienta Administratora, zostanę poinformowany), podmioty odpowiedzialne za wspieranie Administratora przy realizacji procesów rekrutacji, z którymi Administrator współpracuje na podstawie zawartych umów (są to w szczególności: Dostawcy Usług, Partnerzy, Współpracownicy)
Odbiorcy moich danych osobowych pochodzą ze strefy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
8. Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznam, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.
9. Moje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
close

Jesteś już bardzo blisko - przed Tobą ostatni krok :)

Na podany przez Ciebie adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
Aby dokończyć rejestrację i potwierdzić swoje uczestnictwo w wydarzeniu sprawdź skrzynkę e-mail.
close

Przepraszamy. Brak miejsc na wydarzenie.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!