img

ProMEET#14

22 lutego 2018, 18:00 (czwartek)

Centrum Zarządzania Światem

Stefana Okrzei 26
03-710 Warszawa


pointer pokaż na mapie

Opis wydarzenia

ProMEET - cykl spotkań dla miłośników branży IT, organizowane przez firmę NBC w największych miastach Polski, podczas których wystąpienia merytoryczne łączą się z luźną atmosferą networkingu. 
Formuła spotkania stanowi idealną platformę do wymiany wiedzy na temat nowości technologicznych.
Podczas tej edycji Sebastian Sobociński odpowie na pytanie: Z jakimi problemami zmaga się programista JS'a w świecie start-upu a z jakimi w korporacji? Natomiast Paweł Łukaszuk zrobi nam wprowadzenie do Progressive Web Apps.

Zapraszamy serdecznie :) 

Agenda

22 lutego
18:00 - 18:10
Rejestracja uczestników i odbiór upominków,
18:10 - 18:15
Powitanie gości,
18:15 - 19:00
SEBASTIAN SOBOCIŃSKI - Javascript: Startup vs. Korporacja
19:00 - 19:15
Przerwa,
19:15 - 20:00
PAWEŁ ŁUKASZUK - Make your Website (a bit) offline - wprowadzenie do Progressive Web Apps,
20:00 - 22:00
Beer & networking time;)

Prelegenci

SEBASTIAN SOBOCIŃSKI

Notka biograficzna:

Obecnie Javascript Engineer promujący dobre praktyki w bankowości. Pamięta "piękne czasy" ASP.NET 2.0 gdzie Javascript jeszcze nie był sprzymierzeńcem. Fan modułowości i dekompozycji w ekosystemie JS'a.

Temat wystąpienia:

Javascript: Startup vs. Korporacja

Opis:

W erze gdy nowe przeglądarki implementują niemal 100% nowego standardu ES6, a klienci i tak wymagają wsparcia dla IE, problem "u mnie działa" nie jest często największym jaki spotykamy na naszej programistycznej drodze. Z jakimi problemami zmaga się programista JS'a w stosunkowo otwartym świecie start-upu, a jaka jest sytuacja w dużej korporacji? Zastanówmy się razem jakie największe problemy sprawia praca JS Developera w świecie Hype Driven Development i jak nie zwariować.


PAWEŁ ŁUKASZUK

Notka biograficzna:

Programista z prawie 8-letnim doświadczeniem. Specjalista technologii webowych platformy .NET. Tworzył projekty dla branży e-commerce, energetycznej, finansowej i medycznej. Wielki fan organizacji i automatyzacji pracy - także na poziomie developera. Fascynat ciągłego doskonalenia, strzelec amator oraz nałogowy czytelnik.

Temat wystąpienia:

Make your Website (a bit) offline - wprowadzenie do Progressive Web Apps

Opis:

Czy aplikacja webowa może działać offline? Czy aplikacja webowa może zastąpić aplikacje natywną? Jak zapewnić użytkownikowi najlepsze user experience nawet w najtrudniejszych warunkach. Odpowiedzią jest Progressive Apps (PWA) - nowe podejście tworzenia aplikacji webowych. W trakcie prezentacji omówimy koncepcje PWA, używane technologie i podstawowe narzędzia. Porozmawiamy o korzyściach, problemach a także o bezpieczeństwie.


Fotostory

Miejsce wydarzenia

Informacje dodatkowe

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Poczęstunek, zimne piwo i upominki dla zarejestrowanych uczestników gwarantowane!

logo

ZAPISZ SIĘ na wydarzenie!

*Niezbędne do udziału w warsztatach.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest NBC sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (53-234) przy ul. Grabiszyńskiej 251a. Przetwarzanie danych będzie się odbywało w celach wskazanych w przedmiotowych zgodach. Podanie swoich danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji poszczególnych celów przetwarzania. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w prowadzonych przez NBC procesach rekrutacji, Państwa dane mogą zostać przekazane podmiotom, na rzecz których prowadzona jest rekrutacja. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, iż przebieg warsztatów będzie dokumentowany w postaci zdjęć i filmów, które zostaną umieszczone na profilach społecznościowych, w mediach oraz na stronie www firmy NBC sp. z o. o.
close

Rejestracja zakończona powodzeniem!

Potwierdzenie otrzymasz na podany adres e-mail.

Do zobaczenia!