img

ProMEET#14

22 lutego 2018, 18:00 (czwartek)

Centrum Zarządzania Światem

Stefana Okrzei 26
03-710 Warszawa


pointer pokaż na mapie

Opis wydarzenia

ProMEET - cykl spotkań dla miłośników branży IT, organizowane przez firmę NBC w największych miastach Polski, podczas których wystąpienia merytoryczne łączą się z luźną atmosferą networkingu. 
Formuła spotkania stanowi idealną platformę do wymiany wiedzy na temat nowości technologicznych.
Podczas tej edycji Sebastian Sobociński odpowie na pytanie: Z jakimi problemami zmaga się programista JS'a w świecie start-upu a z jakimi w korporacji? Natomiast Paweł Łukaszuk zrobi nam wprowadzenie do Progressive Web Apps.

Zapraszamy serdecznie :) 

Agenda

22 lutego
18:00 - 18:10
Rejestracja uczestników i odbiór upominków,
18:10 - 18:15
Powitanie gości,
18:15 - 19:00
SEBASTIAN SOBOCIŃSKI - Javascript: Startup vs. Korporacja
19:00 - 19:15
Przerwa,
19:15 - 20:00
PAWEŁ ŁUKASZUK - Make your Website (a bit) offline - wprowadzenie do Progressive Web Apps,
20:00 - 22:00
Beer & networking time;)

Prelegenci

SEBASTIAN SOBOCIŃSKI

Notka biograficzna:

Obecnie Javascript Engineer promujący dobre praktyki w bankowości. Pamięta "piękne czasy" ASP.NET 2.0 gdzie Javascript jeszcze nie był sprzymierzeńcem. Fan modułowości i dekompozycji w ekosystemie JS'a.

Temat wystąpienia:

Javascript: Startup vs. Korporacja

Opis:

W erze gdy nowe przeglądarki implementują niemal 100% nowego standardu ES6, a klienci i tak wymagają wsparcia dla IE, problem "u mnie działa" nie jest często największym jaki spotykamy na naszej programistycznej drodze. Z jakimi problemami zmaga się programista JS'a w stosunkowo otwartym świecie start-upu, a jaka jest sytuacja w dużej korporacji? Zastanówmy się razem jakie największe problemy sprawia praca JS Developera w świecie Hype Driven Development i jak nie zwariować.


PAWEŁ ŁUKASZUK

Notka biograficzna:

Programista z prawie 8-letnim doświadczeniem. Specjalista technologii webowych platformy .NET. Tworzył projekty dla branży e-commerce, energetycznej, finansowej i medycznej. Wielki fan organizacji i automatyzacji pracy - także na poziomie developera. Fascynat ciągłego doskonalenia, strzelec amator oraz nałogowy czytelnik.

Temat wystąpienia:

Make your Website (a bit) offline - wprowadzenie do Progressive Web Apps

Opis:

Czy aplikacja webowa może działać offline? Czy aplikacja webowa może zastąpić aplikacje natywną? Jak zapewnić użytkownikowi najlepsze user experience nawet w najtrudniejszych warunkach. Odpowiedzią jest Progressive Apps (PWA) - nowe podejście tworzenia aplikacji webowych. W trakcie prezentacji omówimy koncepcje PWA, używane technologie i podstawowe narzędzia. Porozmawiamy o korzyściach, problemach a także o bezpieczeństwie.


Fotostory

Miejsce wydarzenia

Informacje dodatkowe

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Poczęstunek, zimne piwo i upominki dla zarejestrowanych uczestników gwarantowane!

logo

ZAPISZ SIĘ na wydarzenie!

*Niezbędne do udziału w warsztatach.

Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako: u.o.d.o.) oraz art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. obowiązującego od dnia 25 maja 2018 r. (dalej jako RODO) informujemy, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NBC Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (53-234) przy ul. Grabiszyńskiej 251a. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z prowadzonymi przez NBC procesami rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty na rzecz których prowadzona jest rekrutacja (o fakcie przekazania danych do tego podmiotu zostaną Państwo poinformowani). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Ponadto przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ustawy ochrony danych osobowych a w przyszłości RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi odpowiednio do Generalnego Inspektora Ochrony Danych a po 25.05.2018 r. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie swoich danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w prowadzonych procesach rekrutacji.

Informujemy, iż przebieg warsztatów będzie dokumentowany w postaci zdjęć i filmów, które zostaną umieszczone na profilach społecznościowych, w mediach oraz na stronie www firmy NBC sp. z o. o.
close

Rejestracja zakończona powodzeniem!

Potwierdzenie otrzymasz na podany adres e-mail.

Do zobaczenia!