img

ProMEET#14

22 lutego 2018, 18:00 (czwartek)

Centrum Zarządzania Światem

Stefana Okrzei 26
03-710 Warszawa


pointer pokaż na mapie

Opis wydarzenia

ProMEET - cykl spotkań dla miłośników branży IT, organizowane przez firmę NBC w największych miastach Polski, podczas których wystąpienia merytoryczne łączą się z luźną atmosferą networkingu. 
Formuła spotkania stanowi idealną platformę do wymiany wiedzy na temat nowości technologicznych.
Podczas tej edycji Sebastian Sobociński odpowie na pytanie: Z jakimi problemami zmaga się programista JS'a w świecie start-upu a z jakimi w korporacji? Natomiast Paweł Łukaszuk zrobi nam wprowadzenie do Progressive Web Apps.

Zapraszamy serdecznie :) 

Agenda

22 lutego
18:00 - 18:10
Rejestracja uczestników i odbiór upominków,
18:10 - 18:15
Powitanie gości,
18:15 - 19:00
SEBASTIAN SOBOCIŃSKI - Javascript: Startup vs. Korporacja
19:00 - 19:15
Przerwa,
19:15 - 20:00
PAWEŁ ŁUKASZUK - Make your Website (a bit) offline - wprowadzenie do Progressive Web Apps,
20:00 - 22:00
Beer & networking time;)

Prelegenci

SEBASTIAN SOBOCIŃSKI

Notka biograficzna:

Obecnie Javascript Engineer promujący dobre praktyki w bankowości. Pamięta "piękne czasy" ASP.NET 2.0 gdzie Javascript jeszcze nie był sprzymierzeńcem. Fan modułowości i dekompozycji w ekosystemie JS'a.

Temat wystąpienia:

Javascript: Startup vs. Korporacja

Opis:

W erze gdy nowe przeglądarki implementują niemal 100% nowego standardu ES6, a klienci i tak wymagają wsparcia dla IE, problem "u mnie działa" nie jest często największym jaki spotykamy na naszej programistycznej drodze. Z jakimi problemami zmaga się programista JS'a w stosunkowo otwartym świecie start-upu, a jaka jest sytuacja w dużej korporacji? Zastanówmy się razem jakie największe problemy sprawia praca JS Developera w świecie Hype Driven Development i jak nie zwariować.


PAWEŁ ŁUKASZUK

Notka biograficzna:

Programista z prawie 8-letnim doświadczeniem. Specjalista technologii webowych platformy .NET. Tworzył projekty dla branży e-commerce, energetycznej, finansowej i medycznej. Wielki fan organizacji i automatyzacji pracy - także na poziomie developera. Fascynat ciągłego doskonalenia, strzelec amator oraz nałogowy czytelnik.

Temat wystąpienia:

Make your Website (a bit) offline - wprowadzenie do Progressive Web Apps

Opis:

Czy aplikacja webowa może działać offline? Czy aplikacja webowa może zastąpić aplikacje natywną? Jak zapewnić użytkownikowi najlepsze user experience nawet w najtrudniejszych warunkach. Odpowiedzią jest Progressive Apps (PWA) - nowe podejście tworzenia aplikacji webowych. W trakcie prezentacji omówimy koncepcje PWA, używane technologie i podstawowe narzędzia. Porozmawiamy o korzyściach, problemach a także o bezpieczeństwie.


Fotostory

Miejsce wydarzenia

Informacje dodatkowe

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Poczęstunek, zimne piwo i upominki dla zarejestrowanych uczestników gwarantowane!

logo

ZAPISZ SIĘ na wydarzenie!

*Niezbędne do udziału w warsztatach.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DO CELÓW MARKETINGOWYCH i REKRUTACYJNYCH

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńska 251A.
2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych mogę kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pomocą adresu e-mail: iod@nbc.com.pl.
3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody [zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO] lub na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora [zgodnie z art. 6 ust.1 lit. f) RODO] do celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.
4. Moje dane osobowe będę przechowywane:
a) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby organizacji, udziału i dokumentacja cyklu eventów ProMEET – przez okres organizacji cyklu eventów,
b) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby informowania o innych eventach i inicjatywach – do czasu wycofania zgody,
c) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres 3 lat
d) w przypadku przetwarzania na potrzeby prawnie uzasadnionego interesu Administratora - przez okres 3 lat.
5. Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
6. Posiadam prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wycofanie zgody mogę zgłaszać na maila: iod@nbc.com.pl.
7. Odbiorcami moich danych osobowych mogą być:
a) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby organizacji i udziału w cyklu eventów ProMEET oraz na potrzeby informowania o innych eventach i inicjatywach - podmioty odpowiedzialne za wspieranie Administratora przy organizacji eventów (w tym ProMEET) i pozostałych inicjatyw, z którymi Administrator współpracuje na podstawie zawartych umów (są to w szczególności: Dostawcy Usług, Partnerzy, Współpracownicy).
b) w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych - Klienci Administratora, którzy uczestniczą w procesach rekrutacji (o fakcie przekazania moich danych osobowych do Klienta Administratora, zostanę poinformowany), podmioty odpowiedzialne za wspieranie Administratora przy realizacji procesów rekrutacji, z którymi Administrator współpracuje na podstawie zawartych umów (są to w szczególności: Dostawcy Usług, Partnerzy, Współpracownicy)
Odbiorcy moich danych osobowych pochodzą ze strefy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
8. Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznam, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.
9. Moje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
close

Rejestracja zakończona powodzeniem!

Potwierdzenie otrzymasz na podany adres e-mail.

Do zobaczenia!

close

Przepraszamy. Brak miejsc na wydarzenie.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!