NBC posiada jeden przeważający atut nad innymi znanymi mi firmami outsourcingowymi – pełen profesjonalizm.

Dawid Opis

Front-end Developer, Łódź

Jak zaczęła się Twoja przygoda z NBC?

Moja znajomość z NBC zaczęła się na zasadzie polecenia. Kolega, którego rekrutowali wcześniej, polecił mnie i tak rozpocząłem współpracę z tą firmą.

Co możesz powiedzieć na temat przeprowadzonej przez nich rozmowy rekrutacyjnej?

Rozmowa rekrutacyjna sprawiła, że, postanowiłem związać się z NBC. Pomogli mi załatwić wszelkie procedury, łącznie ze skróceniem okresu wypowiedzenia w poprzedniej firmie, zaproponowali świetny projekt i od początku na bieżąco informowali o postępach w moim procesie rekrutacyjnym, na każdym etapie dostawałem konkretny feedback. W swojej karierze wielokrotnie miałem styczność z firmami outsourcingowymi, jednak dopiero NBC zrobiło na mnie tak dobre wrażenie. Ich podejście do pracownika jest zupełnie inne. Już podczas rekrutacji przydzielona mi opiekunka przyjechała specjalnie do Łodzi.

Jak oceniasz swoje kontakty z opiekunem z NBC?

Pracownicy NBC są według mnie bardzo profesjonalni w każdej kwestii, którą mają do załatwienia. Począwszy od procesu rekrutacji, kiedy to moja opiekunka przyjechała do Łodzi, by w nim uczestniczyć, przez świetny kontakt o każdej porze, jeśli takiego potrzebuję, po wsparcie. Jakiś czas temu powtórzyła się sytuacja z przyjazdem mojej opiekunki ze strony NBC, gdy potrzebowałem wsparcia w pewnym zagadnieniu. Bardzo cenię dbałość jaką NBC wykazuje w stosunku do swoich outsourcingowych pracowników, przydzielanie każdemu opiekuna, który stanowi naprawdę świetne wsparcie, to bardzo dobry ruch.

Co najbardziej cenisz we współpracy z NBC, jakie są największe plusy?

Od początku naszej współpracy czuję, że pracuję z fachowcami. Ich nastawienie jest bardzo proludzkie. Dbają o swojego pracownika nawet wtedy, gdy jest już zakotwiczony we wskazanym projekcie. Każdą sprawę związaną z rozwojem mojej kariery, z jaką się zgłaszam do NBC, rozwiązują w błyskawicznym tempie. Wystarczy jeden telefon, abym uzyskał konkretny feedback, cały czas czuję wsparcie i profesjonalną opiekę. Dodatkowo uważam, że dużym plusem jest pośrednictwo NBC w delegowaniu do odpowiednich projektów w dużych korporacjach. Umożliwiają łatwiejszy start w przypadku trafienia wielkiej, dobrze prosperującej firmy. Działają na zasadzie firmy opiekuńczej, cały czas monitorują czy projekt mi odpowiada, czy jestem dobrze traktowany, czy nie odczuwam wypalenia zawodowego. Nawet kwestie finansowe są bardzo klarowne, co jest rzadkością.

W jaki sposób NBC wpływa na Twój rozwój?

Obecnie zajmuję się samodzielnym przepisaniem modułu, odpowiadam za wygląd i architekturę aplikacji. Jest to niezwykle rozwijające i stawia przede mną nowe możliwości. Bardzo lubię wyzwania i szlifowanie umiejętności, więc jestem niezwykle zadowolony z przydzielonego projektu.
NBC w pełni spełnia moje oczekiwania pod kątem podejścia do pracownika jak i stawianych przede mną zadań.

Co było największym wyzwaniem, z którym musiałeś się zmierzyć w nowej pracy?

Dzięki projektowi, do którego trafiłem za pośrednictwem NBC, moje życie zawodowe jest pełne świetnych wyzwań. Moduł, nad którym pracuję, jest dla mnie czymś nowym, cały czas się czegoś uczę. To dla mnie spełnienie marzeń, bo uwielbiam stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Cały czas mam też wsparcie ze strony kolegów i zawsze mogę zapytać o poradę, co działa w obie strony. Panuje tu świetna atmosfera.