Wszystkie Nasze historie

Mateusz Kaleta

Pod koniec 2017 roku niewiele było propozycji dot. Machine Learning na Śląsku. Wybrałem się na kilka rozmów rekrutacyjnych, ale to NBC zaproponowało mi najlepsze warunki i najciekawszy projekt. Błyskawicznie nawiązaliśmy współpracę.

Artur Łasocha

Czuję, że moje zainteresowania są szanowane, że mam pełne wsparcie w robieniu tego, co lubię, że moje hobby jest traktowane poważnie, jako istotna część mojego życia. Od początku ze strony NBC było podkreślane, że propagują work-life balance i póki co, a nie sądzę, żeby coś się miało zmienić, świetnie się z tego postulatu wywiązują. Organizacja pracy jest bardzo istotna, a tu wszystko działa wzorowo.

Wiesław Lech

Bardzo cenię sobie otwartość i przejrzystość w komunikacji, a NBC dokładnie to mi oferuje. Nie narzucają mi swojego zdania, tylko słuchają o moich potrzebach, pomagają mi czuć się na ścieżce swojej kariery komfortowo i swoim partnerskim podejściem sprawiają, że mam do nich pełne zaufanie.

Stefan Skorupa

NBC spełnia moje oczekiwania na każdym poziomie współpracy. Dzięki temu, że podczas rekrutacji zwrócili uwagę nie tylko na moje obecne umiejętności, ale też na moje oczekiwania finansowe i to, w jakich sektorach chcę się rozwijać, trafiłem do projektu, który pomaga mi zdobywać nową wiedzę i daje mnóstwo satysfakcji.